SSS

BİZİM ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimizin alkol içermediğini iletiyoruz ve ürün etiket bilgisinde içindekiler listelerimizin bazılarında benzil alkol, setearil alkol gibi içerikler görebilirsiniz. Bu bildiğimiz alkol mü?

Hayır. Kozmetik ürün içeriklerinde ”alkol” olarak adlandırılan içerik Etanol ve Metanoldür. Bizim hiçbir ürünümüzün içeriğinde ve hatta kullandığımız bitki özlerinde dahil Etanol ve Metanol bulunmamaktadır. Kısaca ürünlerimiz bilinen ”Alkol İÇERMEZ”! Benzil alkol ve Setearil alkol Organik Kimyada Alkol sınıfında bulunan ancak Etanol gibi cildi kurutucu, tahriş edici etkisi bulunmayan ayrıca dini açıdan da kaçınılan alkolden değildirler. Kaldı ki Helal sertifikasına sahip olan pek çok üründe de Benzil Alkol ve Setearil Alkol kullanılır.

 

Ürünlerinizde koruyucu kullanıyor musunuz?

Koruyucu gerektirmeyen yağ ve susuz ürünlerimizde koruyucu kullanmıyoruz. Ancak sizlerin sağlığı açısından hem su hem yağ içeren ürünlerimizde su olan yerde mikrobiyal büyüme ve kirlenme olacağından paraben, triklosan, formaldehit içermeyen ve formaldehit salınımı yapmayan; küresel Organik Standartların izin verdiği zehirsiz ve zararsız koruyucuları kullanıyoruz. Su içeren ürünlerdeKoruyucu içermez”! iddiasına inanmamanızı da şiddetle tavsiye ediyoruz!

 

Hayvanlar üzerinde test yapıyor musunuz?

Kesinlikle hayır. Hayvanlar üzerinde test yapmıyor, hayvanlar üzerinde test edilmiş ham maddeleri asla kullanmıyoruz. Çünkü hayvanları seviyoruz ve her türlü zulüm ve işkenceye HAYIR diyoruz!

 

Tüm ürünleriniz vegan mı?

Edy’s Organics Cilt Bakım ve Aromaterapi ürünleri tamamen doğal, bitkisel, hayvan ve çevre dostu ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş hammaddelerden oluşur. Kısaca evet Vegan.

 

Ürünleriniz Organik İçerikli mi?

Evet. Ürünlerimizde kaynağını %100 doğadan alan hammaddeler kullanmaktayız. Bazı ürünlerimiz (bazı uçucu yağlarımız, bitkisel yağlarımız, bitki sularımız) %100 Organik içerikli olup ürün içerik bilgilerinde etiket bilgilerinde organik oldukları belirtilir. Cilt bakım koleksiyonlarımızda ise %99 doğal, %70 ve  üstü organik içerikli hammadde kullanmaktayız ve ürün etiket bilgisinde hangi hammaddelerimizin Organik Tarımdan geldiğini, hangi bileşenlerimizin Organik Onaylı olduğu ” ”sembolü ile belirtilmektedir. Kısaca hem Doğal hem Organik İçerikli diyebiliriz.

 

MÜŞTERİ SERVİSİ

 

Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Edy’s Organics online satış sitemize üye olmadan da misafir kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

 

Sitenize nasıl üye olabilirim?

Sitemizin sol üst köşesinde yer alan hesabım menüsünden yeni üyelik oluşturabilir, üyelik mail adresiniz ve oluşturduğunuz şifreniz ile de yine hesabım menüsünden dilediğiniz zaman sitemize giriş yapabilirsiniz.

 

Edy’s Organics  online satış sistemi üye giriş şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Üye girişi adımında yer alan “Şifremi Unuttum” linkine tıklayınız. Şifreniz eposta adresinize gönderilecektir

 

Edy’s Organics online satış sistemine kayıt olduğum eposta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?

Yeniden bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

 

Üye bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Hesabım menüsünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Edy’s Organics  online satış sistemi üyeliğinden nasıl çıkabilirim?

Üyelikten çıkmak için, bilgi@edysorganics.com e-posta adresine bildirim yapmanız gerekmektedir.

 

Ürünlerinizin örneklerini alabilir miyim?

Tester ürünlerimizden siparişiniz sırasında not kısmına istediğiniz ürünleri iletebilirsiniz. Stoklarda tester ürünlerimiz olduğu zamanlarda seve seve size tester ürünlerimizi gönderiyoruz. 

 

Bir ürünü denesem bile iade edebilir miyim?

İptal ve İade Koşullamıza uygun olduğu sürece tabiki edebilirsiniz. 

 

Alışverişimde hangi ödeme şekillerini kullanabilirim?

Havale ve kredi kartı ile peşin ödeme yapabilirsiniz. Kanunen Kozmetik ürünlerine taksit uygulanamamaktadır.

 

Kapıda ödeme hizmetiniz var mı?

Malesef kapıda ödeme ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Sitemizden yalnızca kredi kartı ve havale/ EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Hangi kargo firmasıyla gönderim yapıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz tüm kargo firmaları ile gönderimimiz vardır. Şu an mevcut anlaşmalı olduğuz kargo firmaları PTT ve Sürat Kargodur. Diğer kargo firmaları ile de görüşmelerimiz devam etmektedir, yeni bir anlaşma olduğu ve yenilenen durumunda sitemiz, sosyal medya hesaplarımız yoluyla sizlere bildirim yapılacaktır.

 

Ücretsiz kargo hizmetinizin koşulları nelerdir?

200 TL ve üzeri(KDV Dahil) siparişlerinizde Türkiyenin her yerine ücretsiz gönderimimiz vardır. Kampanya tarihlerinde bazı ürünlerimizde de 200 TL sipariş tutarı aramadan ücretsiz gönderim yapabiliyoruz, bunun için kampanyalarımızı takip etmeniz yeterli olacaktır. 200 TL altı siparişlerinizde ve kampanya olmaması durumunda sabit kargo ücretimiz sepet tutarınıza eklenir. Mevcut kargo anlaşmamıza, seçtiğiniz kargo firmasına ve paketinizin desi durumuna göre sabit kargo tutarı değişkenlik göstermektedir.

 

Kıbrıs’a gönderim yapıyor musunuz?

Mevcut koşullarımızda henüz Kıbrıs ve yurtdışına gönderimimiz bulunmamaktadır, ancak üzerinde çalışmaktayız ve  süreç içerisinde değişiklik olduğu durumda sizlere bildirimlerimizi yapacağız.

 

Yurt dışına gönderiminiz var mı?

Mevcut koşullarımızda henüz Kıbrıs ve yurtdışına gönderimimiz bulunmamaktadır, ancak üzerinde çalışmaktayız ve  süreç içerisinde değişiklik olduğu durumda sizlere bildirimlerimizi yapacağız.

 

Ürünlerimin nerede olduğuna nasıl bakabilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız sisteme girilir ve ayrıca mail adresinize de iletilir. Seçtiğiniz kargo firmasının takip sisteminden giriş yaparak kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

 

Kullanılmış şişeleri veya kavanozları size iade edebilir miyim?

Ürün ambalajlarımızın sağlığımıza, çevreye dost olması amacıyla cam ambalajlar kullanıyoruz. Ambalajlarınızda bir hasar olmadığı sürece bize geri iletebilirsiniz.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

Sizinle Instagram’da / bloğumda ortak çalışabilir miyim?

Ortak çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bayilik veriyor musunuz?

Bayilik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.