SOUL OF PLANTS KOLEKSİYONUMUZ

% 100 Saf Uçucu Yağlarımız

 

Edy’s Organics Advanced Natural Cosmetics ailesi olarak amacımız aromaterapide size en iyisini sunmaktır. Bitkilerden elde edilen uçucu yağlarımız ruhunuz, zihniniz ve bedeniniz üzerinde bütünsel bir çok doğal yarara ve kullanım alanına sahiptir.

Uçucu yağlarımızın boya, aroma, katkı maddesi, koruyucu, böcek ilacı, genetiği değiştirilmiş organizma(GDO) içermediğini veya fiyat ucuzlatma ancak kalite düşürücü bir yöntem olan bir taşıyıcı yağ ile seyreltilmediğini sizlere garanti ediyoruz. Edy’s Organics ailesi olarak, en kaliteli yağları sunmak için büyük çaba harcıyoruz, böylece bizden satın aldığınızın doğal ürünlerinizin  zaman güvenli, doğal ve etkili olduğundan emin olabilirsiniz.

Onları Neden ”Bitkilerin Ruhu” Olarak Adlandırıyoruz?

Bir bitkinin ruhu tamamen bitkisel olarak kabul edilir. Naturalistler nadiren bir bitkinin ruhunu bulma girişimlerinde hemfikirdirler: bazıları ekilmeden önce bitkide veya tohumda bulunduğunu, bazıları ise meyvelerinde veya taşta yer aldığını söyler; ve genel inanış ise bitkinin öz suyu veya özünün damıtılmasıyla ortaya çıkan ruh kavramı gibi uçucu bir saf enerji olan uçucu yağları olarak tanımlanışıdır. 

Edy’s Organics ailesi olarak biz de frekansımızı yükselterek biz insan ruhlarına etki eden saf ve kaliteli uçucu yağların bitkilerin ruhu olduğuna inancımızdan dolayı bu koleksiyonumuzu ”Bitkilerin Ruhu” yani ”Soul Of Plants” olarak adlandırmayı tercih ettik. Tüm güzel ruhlara ilham ve şifa olsunlar dileriz.

% 100 Saf ve Kaliteli

Her zaman dediğimiz gibi eğer bir uçucu yağ %100 saf değilse kaliteli de değildir. Saf ve kaliteli değilse de terapötik değildir. O zaman o uçucu yağın ne aromaterapideki bedensel, zihinsel ve ruhsal şifalarını yaşayabilirsiniz ne de o büyülü mis kokularından yararlanabilirsiniz. Biz bunun bilincinde olarak sizlere maksimum fayda sağlayacak uçucu yağları sunmayı kendimize bir görev biliyoruz ve bu konuda çok seçici ve özenli davranıyoruz

S O U L   O F   P L A N T S   K O L E K S İ Y O N U 


% 100 Saf ve Kalite Uçucu Yağlar

TURUNÇGİL (CITRUS) UÇUCU YAĞLARIMIZ

 

Portakal

 

Petitgrain (Turunç Yaprağı)

ÇİÇEKSİ UÇUCU YAĞLARIMIZ

Lavanta

Itır

(Sardunya)

Paçuli

(Tefarik)

Ylang Ylang

(Kananga)

OTSU UÇUCU YAĞLARIMIZ

 

Çay Ağacı

(Hint Defnesi)

REÇİNEMSİ/ BALSAMSI UÇUCU YAĞLARIMIZ

Günlük

(Buhur veya Sığla)

Mür

(Mirha)

Uçucu Yağları Nerelerde Kullanılırız?

MEDİTASYON, YOGA, İBADET SIRASINDA

BANYO SULARINDA 

CİLT, SAÇ & KİŞİSEL BAKIMIMIZDA

 

MASAJ YAĞLARINDA

BUHURDANLIKTA / DİFÜZÖRDE

DOĞAL MUMLARDA

EV TEMİZLİĞİNDE