PURE VEGETABLE OIL

 

 ”Bitkisel Yağlar” bitkilerin yemiş, tohum, çekirdek ve meyvelerinden soğuk sıkım ile elde edilirler. Tabiki bitkisel yağlarımızdan bahsederken oda sıcaklığında sıvı olan bitkisel yağlardan bahsediyoruz.

Edy’ s Organics P U R E   V E G E T A B L E   O I L  Koleksiyonumuzdaki tüm bitkisel yağlarımız %100 Saf, Soğuk Sıkımla Elde edilmiş olmuş, içeriğindeki besleyici fitokimyasallarını yitirmemiş en yüksek kalitedeki yağlardır.

Doğal Cilt Bakımında Bitkisel Yağların Büyüsü

 

Süper Nemlendirici, Güçlü Besleyici ve Mükemmel Yumuşatıcı

Antioksidanlar, Fitosteroller, Karotenoidler, Vitaminler, Skualen ve  Omega-3, Omega-6 ve Omega-9 esansiyel yağ asitleri ile dolu saf bitkisel yağlar doğanın bizlere sunduğu mükemmel bitkisel yumuşatıcılardır ve cildimizi yumuşatmaya yardımcı olurlar.

Süper nemlendirici, güçlü besleyici ve mükemmel yumuşatıcı olan saf bitkisel yağlar işte tam da bu yüzden;

Doğal/Organik Cilt Bakımımızın Vazgeçilmezleridir!

Cildimize bu zengin saf bitkisel yağları uyguladığımızda, yağlar epidermal hücrelerimiz arasındaki küçük boşlukları doldurarak cildimizin daha sağlıklı ve yumuşak olmasını sağlarlar. 

Cildimizi besleyen ve nemlendiren esansiyel yağ asitleri, vitaminler ve güçlü antioksidanlar ile cildimizi beslemek, günlük hayatımızın zorlayıcı faktörlerine rağmen cildimizin sağlıklı, ışıltılı, pürüzsüz ve genç görünmesi için gereken desteği sağlar.

Saf Bitkisel Yağlar; rejenere edici, cilt elastisitesini arttırıcı ve cilt bariyer fonksiyonumuzu onarıcı vb. başka birçok yararlara da sahiptirler.

PURE VEGETABLE OIL KOLEKSİYONU

%100 Saf Bitkisel Yağlar

 

 

CİLT TİPİMİZE EN UYGUN BİTKİSEL YAĞLARI NASIL SEÇERİZ?

HASSAS, SORUNLU, TAHRİŞ OLMUŞ CİLTLER İÇİN

Alfa-Linolenik Asit(ALA)(Omega-3) ve Gama-Linolenik Asit(GLA)(Omega-6) bakımından zengin olup; hassas, problemli ve tahriş olmuş ciltler için idealdir. 

İNCELE & ALIŞVERİŞE BAŞLA

YAĞLI, AKNE EĞİLİMLİ, KARMA CİLTLER İÇİN

Gama-Linolenik asit(GLA) ve Linolek Asit(LA) bakımından zengin olup yağlı, akne eğilimli, karma, geniş gözenekli ciltler için idealdir.

İNCELE & ALIŞVERİŞE BAŞLA

KURU, ÇATLAMIŞ, PUL PUL DÖKÜLEN CİLTLER & OLGUN CİLTLER İÇİN

Oleik Asit(OA) bakımından zengin olup; kuru, pul pul dökülen, çatlamış ciltler ve yaşlanmaya yüz tutmuş ciltler için idealdir.

İNCELE & ALIŞVERİŞE BAŞLA

Kullandığımız organik kalite bitkisel yağlarımız ICEA ve ECOCERT Organik Sertifakalıdır.

Nasıl kullanırız?

Kuru cildinize nazikçe dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız ve durulayın ya da sadece ıslak bir bez kullanarak cildinizi siliniz. Bu amaçla cit tipinize uygun kullandığınız bitkisel yağ veya yağ karışımı ön temizleme sağlayacaktır.

Cildimize direkt uygulayamadığınız uçucu yağınızı cilt tipinize uygun bir veya birkaç yağın karışımdan oluşturduğunuz taşıyıcı bazınıza damlatarak hazırlayabilirsiniz. Cilt veya saç tipinize uygun bir serum, masaj yağı veya bakım yağı hazırlayabirsiniz.

 

Günlük cilt bakım rutininizi yaparken temizleyip, tonikleme işleminden sonra cit tipinize uygun bitkisel yağ veya yağların karışımından oluşan serumunuzu uygulayınız ve ardından doğal cilt nemlendiricinizi kullanınız.