ORIENTAL KOLEKSİYONU

Edy’s Organics Arındırıcı & Dengeleyici Oriental Koleksiyonumuzda doğuya özgü çayların ruhumuz ve bedenimiz üzerindeki iyileştirici özelliklerinden ilham aldık. Doğadan, bitkilerden, çiçeklerden ve çaylardan gelen değerli bileşenleri en kaliteli ve saf uçucu yağlarla harmanlayarak sinerjisini arttırdık.

 

İçerdiği organik sertifikalı özel aktif maddeler ve tüm doğal bileşenler cilt floranızla dosttur.

Edy’s Organics O R I E N T A L Koleksiyonumuzdaki bakım ürünlerimizi akne eğilimli, yağlı, karma, T bölgesine sahip ve hassas ciltler için özel olarak formüle ettik.

Akne eğilimli cildi doğanın en güçlü bileşenleriyle besleyerek kızarıklıkların, siyah noktaların ve akne izlerinin görünümünü azaltır

Güneş, Kirlilik, Stres…

Cilt Sağlını da Olumsuz Etkiliyor

Her gün güneşe maruz kalma, hava kirliliği ve stresle karşılaşıyoruz. Cildimizi esansiyel yağ asitleri ve güçlü antioksidanlar ile beslemek, bu zorlayıcı faktörlere rağmen sağlıklı ve  pürüzsüz görünmesi için gereken desteği sağlar.

Dünyadaki Yeni Cilt Bakımı Trendi: Çay Aktifleri

Antioksidanlar, esansiyel yağ asitleri ve doğuya özgü şifalı çay özleri ile formüle ettiğimiz Oriental Koleksiyonu cilt bakım ürünlerimiz, cildinizin daha arınmış, pürüzsüz ve daha saf görünmesini sağlar.

 

O R I E N T A L  K O L E K S İ Y O N U

Arındırıcı & Dengeleyici

O R I E N T A L koleksiyonumuzda da SADECE Doğadan gelen %100 saf ve organik(COSMOS, ECOCERT) aktifleri ve bileşenleri kullanıyoruz.

Nasıl kullanılır?

 

ADIM 1: TEMİZLE

Hafif makyajınızı, cildinizdeki kirlilikleri ve safsızlıkları temizlemek için nemli cildinize uygulayıp, ardından bol su ile durulayınız. Edy’s Organics Marine Koleksiyonumuzdan Yenileyici Yüz Temizleme Jelimiz nazik temizleyiciler ile formüle edildiğinden cildinizi kurutmadan ve cildinizin doğal ve sağlıklı yağını gidermeden derinlemesine temizler ve arındırır.

 

ADIM 2: TONİKLE

Günlük cilt bakımınızın temizlik adımını yaptıktan sonra veya cildiniz ne zaman bir besin suyu desteğine ihtiyaç duyuyorsa, Marine Sıkılaştırıcı Toniğimizi yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze fıslayın veya bir pamuğa spreyleyip cildinizi siliniz. Organik içerikli toniğimiz yalnızca bir tonik değil, aynı zamanda cilt dostu bileşenlerle dolu bir besin suyudur.

 

ADIM 3: NEMLENDİR

Temizleyip arındırdığınız ve ardından tonikleyerek güçlendirdiğiniz cildiniz artık günlük cilt bakımınınızın son adımı olan hedef ürününüze hazır! Edy’s Organics Marine Yaşlanma Karşıtı Kremimizi hazırladığınız cildinize aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketlerle ve nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Kremimiz tamamen organik kaliteli, gözenek tıkamayan ve küçük moleküllü bileşenlerden oluştuğu için göz altı ve çevrenizde de kullanıma uygundur.