ÖDEME, KARGO VE TESLİMAT

 Teslimat 

– Hafta içi öğlen 13:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde, 13:00’dan sonraki siparişleriniz ise bir sonraki iş günü içinde kargoya verilir.                             
– Cuma günleri öğleden sonra ve cumartesi günleri verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir.
– Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir.
– Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
– Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
– Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler PTT veya SÜRAT Kargo firmasıyla gönderilecektir.
– Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

ÖDEME

  1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Banka havalesi veya EFT ile yapmayı tercih ettiğiniz ödemeleri, siparişinizi verirken belirtilen İşbankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

Banka hesap bilgilerimiz: 

2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Kanunen kozmetik ürünlerinde taksit yapılamadığından dolayı, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Bu işlemi ödeme aracı kuruluşu olan çözüm ortağımız İyzico güvencesiyle yaparsınız.  Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3(Üç) iş günü içerisinde yapılacaktır.

3. Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Edy’s Organics, 3(üç) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Lütfen dikkat ediniz!! 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. ! Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. ! Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda bilgi@edysorganics.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.