MARINE KOLEKSİYONU

Edy’s Organics Yaşlanma Karşıtı & Yenileyici Marine Koleksiyonumuzda denizin ruhumuz ve bedenimiz üzerindeki iyileştirici özelliklerinden ilham aldık. Doğadan, bitkilerden, çiçeklerden ve denizden gelen değerli bileşenleri en kaliteli ve saf uçucu yağlarla harmanlayarak sinerjisini arttırdık.

 

İçerdiği organik sertifikalı özel aktif maddeler ve tüm doğal bileşenler cilt floranızla dosttur.

Edy’s Organics M A R I N E Koleksiyonumuzdaki bakım ürünlerimizi yaşlanmaya yüz tutmuş, olgun, kuru, mat ve hassas ciltler için özel olarak formüle ettik.

Yaşlanan cildi doğanın en güçlü bileşenleriyle besleyerek ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Serbest Radikaller Yaşlanma Sürecini Hızlandırıyor

Her gün güneşe maruz kalma, hava kirliliği ve stresle karşılaşıyoruz. Cildi besleyen esansiyel yağ asitleri ve güçlü antioksidanlar ile cildi beslemek, bu zorlayıcı faktörlere rağmen  cildimize sağlıklı ve genç görünmesi için gereken desteği sağlar.

Süper Güçlü ve Besleyici

Antioksidanlar, esansiyel yağ asitleri, vitaminler, saf bitki suları, uçucu yağlar ve konsantre deniz botanikleri ile formüle ettiğimiz Yaşlanma Karşıtı & Yenileyici MARINE Koleksiyonu cilt bakım ürünleri, cildin daha sıkı, taze ve daha genç görünmesini sağlar.

 

M A R I N E  K O L E K S İ Y O N

Yaşlanma Karşıtı & Yenileyici

M A R I N E koleksiyonumuzda da SADECE Doğadan gelen %100 saf ve organik(COSMOS, ECOCERT) aktifleri ve bileşenleri kullanıyoruz.

Nasıl kullanılır?

ADIM 1: TEMİZLE

Hafif makyajınızı, cildinizdeki kirlilikleri ve safsızlıkları temizlemek için nemli cildinize uygulayıp, ardından bol su ile durulayınız. Edy’s Organics Marine Koleksiyonumuzdan Yenileyici Yüz Temizleme Jelimiz nazik temizleyiciler ile formüle edildiğinden cildinizi kurutmadan ve cildinizin doğal ve sağlıklı yağını gidermeden derinlemesine temizler ve arındırır.

ADIM 2: TONİKLE

Günlük cilt bakımınızın temizlik adımını yaptıktan sonra veya cildiniz ne zaman bir besin suyu desteğine ihtiyaç duyuyorsa, Marine Sıkılaştırıcı Toniğimizi yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze fıslayın veya bir pamuğa spreyleyip cildinizi siliniz. Organik içerikli toniğimiz yalnızca bir tonik değil, aynı zamanda cilt dostu bileşenlerle dolu bir besin suyudur.

ADIM 3: NEMLENDİR

Temizleyip arındırdığınız ve ardından tonikleyerek güçlendirdiğiniz cildiniz artık günlük cilt bakımınınızın son adımı olan hedef ürününüze hazır! Edy’s Organics Marine Yaşlanma Karşıtı Kremimizi hazırladığınız cildinize aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketlerle ve nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Kremimiz tamamen organik kaliteli, gözenek tıkamayan ve küçük moleküllü bileşenlerden oluştuğu için göz altı ve çevrenizde de kullanıma uygundur.