FLORAL WATER

Doğanın bizlere armağanı olan en şifalı bitki ve çiçeklerin damıtılmasıyla elde edilen %100 saf ve organik kalitedeki aromatik suları sizler için bu koleksiyonumuzda bir araya getirdik.

Ayrıca hidrosoller olarak da adlandırılan bitkisel sularımız % 100 saftır, alkol ve emülgatör içermez. Edy’s Organics Floral Water Koleksiyonumuzdan saf bitki sularımız, diğer markalara göre 3 – 5 kat daha konsantredir ve üstün kalitededir. Bu, aynı etkiyi elde etmek için daha az ürün kullanabilmeniz anlamına gelir. Bitki Sularımız hassas ciltlerde kullanıldığında kendi başlarına kullanılabilir veya damıtılmış suyla seyreltilerek kullanılabilirler.

 

 

 

%100 Saf Bitki & Çiçek Suları ya da HİDROSOLLER

% 100 SAF

% 100 DOĞAL

% 100 KATKISIZ

% 100 ALKOLSÜZ

% 100 EMÜLGATÖRSÜZ

Nasıl kullanılırlar?

Saf Bitki/ Çiçek Sularımızı her yerde güvenle kullanabilirsiniz…

Kullanım amacınıza göre yüz, boyun, saç vb.. fıslayarak ya da makyaj temizleyici pamuğunuza püskürtüp cildinizi silerek de kullanabilirsiniz.

Tonik Olarak: Gözlerinizi kapatın ve temizlenmiş cildinize günlük tazeleme olarak birkaç kez püskürtün.

Yüz Maskesi: Çiçek suyumuzu beyaz veya yeşil kil ile karıştırın ve temizlenmiş cilde uygulayın. 10 – 15 dakika sonra durulayın. Daha sonra doğal nemlendiricilerimizden birini veya yüz serumunuzu uygulayın.

Banyo Katkı Maddesi Olarak: Basitçe banyo suyunuza ekleyin.

Saç Bakımında: Çiçek suyumuzu temizlenmiş saçınıza püskürtün ve saça ve saç derisine hafifçe masaj yapın. Durulamayın.

Doğal Deodorant & Parfüm Olarak: İstediğiniz gibi püskürtün.

Aroma Masajında: Masaja başlamadan önce sadece saf taşıyıcı yağlar kullanın ve yağlı cilde bitki suyumuzu püskürtün.

Hava ve Tekstil Tazeleyici Olarak: Havaya, çarşaflara ve yastıklara püskürtün. Ütülemeden önce çamaşırlarınızda da kullanılabilirler.