hikayemiz

Edy’s Organics Advanced Natural Cosmetics, kendinize en uygun güzellik, bakım ve makyaj ürünlerini keşfedebilmeniz için kişiye özel doğal butik ürünler sunma konseptiyle hizmet vermektedir. Bir kimya mühendisi ve bir jeofizik mühendisi iki kardeş (Edy’s ismi de buradan geliyor😊)olarak biz bu amaçla 2018’de Ankara Bahçelievler’de Organik Doğal Cilt bakım ürünleri ve Aromaterapi Butik konseptiyle ilk mağazamızı açtık. Edy’ s Organics olarak biz, her geçen gün ürün ve marka yelpazemize sağlıklı yeni ürünleri de katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bitkisel, doğal, organik sertifikalı, vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, ekolojik, çevre dostu, hayvan dostu, geri dönüştürülebilen ambalajlı, doğada çözünen ve zararlı kimyasallar içermeyen, taze, saf aromaterapi yağlarıyla formüle edilmiş ihtiyacınız olan tüm güzellik, bakım, temizlik ve sağlıklı yaşam ürünlerini Edy’s Organics’te bulabilirsiniz.

Mesleğimiz gereği çeşitli alerjen, toksik ve kanserojen bileşenlerle çalışma sonucu geçirdiğimiz dermatit gibi bazı cilt problemlerinden sonra en alerjik, hassas ciltlere de uygun ve bu tarz kötü içeriklerden arınmış ürünlerin hayalini kurduk. Hayalini kurduğumuz, üzerinde senelerce çalıştığımız, araştırma-geliştirme ve üretme aşamalarını tamamladığımız Edy’s Organics Advanced Natural Cosmetics organik içerikli doğal cilt bakım ürünlerimizi ise sizlerle 2019’ da buluşturma şansına eriştik. Kendi hayat tecrübelerimizi, bilgimizi, eğitimimizi ve sevgimizi de içlerine kattık ve katmaya da devam etmeye kendimizi adadık. Sizlere de faydaları dokunması dileklerimizle..

MİSYONUMUZ

Edy’s Organics Advanced Natural Cosmetics olarak, öncelikli amacımız, insana, çevreye, hayvana dost, taze ve sağlıklı, doğal/ organik/ vegan ürünleri herkesin yararlanabileceği şekilde sunmaktır. Firmamız; çoğu temizlik ve kozmetik üründe bulunan zararlı kimyasallardan tüm canlıları, çevremizi ve gezegenimizi korumaya yardımcı olma misyonuyla kurulmuştur.

Kişisel ürünlerin yanı sıra,’’ Aromaterapi Eğitimi ve Workshop’’, ‘’Evde Doğal Kozmetik Ürünler Hazırlama Atölyesi’’, ‘’Merhem Atölyesi’’, ‘’Etiket Okuyorum’’ eğitimleri  gibi kendimizi sürekli geliştirebileceğimiz, öğrenirken eğlenebileceğimiz, tanışıp hayata-tüketim alışkanlıklarımıza dair kaygılarımızı paylaşıp, ‘’Daha iyi nasıl yapabiliriz?’’ sorusuna yanıt alabileceğimiz eğitimleri mağazamızda düzenlemekteyiz. Tüm bunlardaki amacımız minimum sentetik maksimum sağlık bilinci, içerik okuyabilme yetisi kazandırabilmektir.

Sağlıklı olan her şey bedenimiz, ruhumuz, bilincimiz ve gezegenimiz için de sağlıklıdır…

‘’EGO değil EKO insan’’ ve ‘’Kimyamız Doğa’’ bizi özetleyen bir slogan değil aynı zamanda yaşam tarzımız!

Bu anlayışla günlük tüketim alışkanlıklarımızda kullandığımız bakım & temizlik ürünlerini en temiz içeriklerle sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin maksimum faydasına hizmet edecek şekilde sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıkla, sevgiyle…